HAKKIMIZDA

ÇIRALI ROSE BUNGALOV

Rose Bungalov Çıralı Rose Bungalov Çıralı Rose Bungalov Çıralı Rose Bungalov Çıralı Rose Bungalov Çıralı

HAKKIMIZDA

Akdenizin saklı cenneti çıralı - olympos da tatil düşünürseniz sizleri evinizin huzur ve güvenini sağlayan aile ortamında keyifli bir tatil sunmaktan gurur duyacağız ;

Pansiyonumuz 14 oda 35 yatak kapasiteli olup Aile bungalov, Suit Bungalov ve Bungalov Oda şeklinde siz müşterilerimize konforu ve aile ortamını sunmaktayız. Bütün odalarımızda klima televizyon ve mini bar buzdolabı bulunmaktadır.

Rose Pansiyon 3200 metre karelik bir alana inşaa edilmiştir. Çıralı - olympos sahiline 100 Metre mesafede, Olympos antik kentine 1 km, Hiç sönmeyen ateş yanartaş (chimaera) ya ise 800 metre mesafededir. Tekirova ya 20 km, Kemer 'e 35 km , Antalya havaalanı na 100 km mesafededir.

Bahçemizde bulunan hamaklarda saatlerce uzanıp bu derin sessizlik ve yeşil cennet içerisinde kafanızı dinleyebilir ya da kitap okuyabilirsiniz.

Rose bungalov 'da yoga yapabilirsiniz. Detaylar için iletişim kurabilirsiniz.

Rose Bungalov Hakkında
ÇEVREMİZ

Çıralıda bulunan doğal güzellik yanartaş kayalarını yakından görebilirsiniz. Çıralı da adını yanartaştan almaktadır. Yanartaş Yunan mitolojisine de konu olmuştur. Pansiyonumuz yanartaşa 3 Km uzaklıktadır. Yürüyerek veya arabayla rahatlıkla ulaşabilirsiniz.Gezip görmenizi tavsiye ederiz.

OLİMPOS Kemer ile Adrasan arasında yer alan, Helenistik Devir de kurulmuş bir liman kentidir. Çıralıdan Olimposa sahil yolunca yürüyerek gidebilirsiniz. Pansiyonumuzun Olimposa uzaklığı 2 Km dir.

BAHÇEMİZ

Pansiyonumuz 3200 metre kare alan üzerine kurulmuştur. Bahçemizde üzüm, dut, nar, muz , portakal , mandalina, limon greyfurd ,elma, erik, avakado vb. onlarca organik meyve sebze veren ağaç ve bitikiler bulunmaktadır. Özenle düzenlenmiş bahçemizde yeşil alana olan özleminizi giderebilirsiniz.

Bahçemizde 7 adet köşk, hamak, şezlong, voleybol sahası , masa tenisi ve tabiki çocuklarımızı unutmadık. Onlar için bahçemizde kumla oynayabilecekleri zaman geçirecekleri çocuk oyun alanı bunun içerisinde kaykay salıncak at vs aktiviteler bulunmaktadır.

Rose Bungalov yoga çıralı Rose Bungalov hakkında
SAHİLİMİZ

Akdenizin saklı cenneti Çıralı sahili 2003 yılında Avrupa birincisi, 2006 da Dünya birincisi seçilmiştir. 3500 metre uzunluğundaki sahilimizde yaz ayları boyunca caretta caretta yavrularını görebilirsiniz. Mayıs ayından eylül ayına kadar sahilimiz carettaların uğradığı bir mekandır. Sahilde pansiyonumuza ait ücretsiz şezlong ve şemsiyeler mevcuttur. İstenildiği takdirde deniz kenarında oturmak için şemsiyeler pansiyonumuza aittir. Çıralı koyu çok temiz ve berraktır. Denizde yüzerken rahatlıkla tabanı ve taşları görebilirsiniz. Pansiyonumuz ön yol üzerindedir ve sahile 2 Dk ka uzaklıktadır.

RESTORANIMIZ

Pansiyonumuzda yöresel yemeklerin yanında ızgara türü yemeklerde mevcuttur. Pansiyonumuz da sabah, öğlen ve akşam yada günün istediğiniz bir vaktinde isteğinize özel yemek çıkmaktadır. Yemeklerde kullanılan malzemeler kendi bahçemizde yetiştirilmiş organik bitkilerinden oluşmaktadır. Hormonsuz ve doğal sebzelerden yapılan yöresel yemeklerimizi eminiz beğeneceksiniz. Başlıca Yemeklerimiz; Tavuk çeşitleri (şiş, kanat, but, pirzola) Et çeşitlerimiz (ızgara köfte, kuzu şiş, kuzu pirzola) Balık Çeşitlerimiz (Çupra, levrek, alabalık) Sebze Çeşitlerimiz (patlıcan, kabak, türlü, zeytinyağlı fasülye, zeytinyağlı dolma...) YADA SİZ NE YEMEK İSTERSENİZ ONU YAPABİLİRİZ.